Parool:
540 Eazy segisti 350ml
Ergonoomiline ja kumer kaas tagab homogeense segu ja suured sakid võimaldavad kerge avamise. Segisti 350ml sobib mikserkannuga 2 l ja seda on võimalik kombineerida Köögikati II-ga (5) Mõõtmed: P: 9,9 cm; L: 11,1 cm; K: 17,4 cm.
536 Köögikati
Köögikati on „vana“ hea klassikaline TW toode, mis on praktiline köögiabiline igale perenaisele, eeskätt küpsetuslembelisele perenaisele. Tootekomplekti kuulub munaeraldaja, tsitruspress, riiv ja kaanega mahuti. Mis teeb toote eriti atraktiivseks on asjaolu, et kõik need abivahendid on mõeldud koos kasutamiseks TW segisti ja mikserkannuga, kuna sobivad omavahel ideaalselt ja teevad küpsetamise ja muidu köögis toimetamise oluliselt kergemaks.
542 Eazy Segisti 600ml
Segisti on üks populaarsemaid ja enimmüüdud Tupperware tooteid läbi aegade Eestis. Paljud tunnevadki meie tooteid tänu segistile. Sellega on mugav vahustada omletti, vahukoort, teha salatikastmeid, vanillikastet, pannkoogitaigent, marinaade. Tootel on peal mõõteskaala mille kulumine on garantii korras vahetatav. Mõõtmed: pikkus: 9,9 cm, laius: 11,1 cm, kõrgus 22,6 cm.
552 Maximillian
Tupperware üks suurematest taignakaussidest mida võib leida igapäevaselt kataloogist. Paljud tunnevad seda ka "leivataigna" kausina. Kausi teeb eriliseks hermeetiliselt sulguv kaas, tänu millele, saab kiirelt valmistada pärmitaiget. Samuti on mugav säilitada ja transportida suures koguses salateid ja muid toiduaineid. Suvel on ta mugav näiteks marjade transportimisel. Mõõdud: 7,5l D:15cm H:32,cm
559 Rullimisalus
Tupperware rullimisalus sobib kõikide taigente rullimiseks. Töö teeb hõlpsamaks see, et rullides ei ole vaja kasutada jahu, kuna taigen ei jää tööpinnale kinni. Tänu mõõtudele mis on alusele joonistatud saavad ka kõige algajamad perenaised alati hakkama ja on kerge valmis rullida taignad nii 22,24,26 kui ka 28cm diameetriga vormidele. Et töö käigus alus libisema ei kipuks, soovitae aluse ja tööpinna vahele asetada niiske rätik, või silikoonlapikesed. Kindlasti ei tohi kasutada teravaid esemeid ja alus kannatab kuuma 85 kraadi. Mõõdud:66x46cm
558 Taignarull
Taignarulli tööpind, mis on lausa 27cm pikk aitab rullida ka kõige suuremad, kõvemad ja suurepinnalisemad taignad. Taignarullile saab töö hõlbustaiseks sisse kallata vee. Käepidemed on eraldatavad et rulli oleks mugav pesta. Mõõdud: P:50cm, D:7,5cm.


Copyright © Tupperware. All Rights Reserved.