Parool:
551 Segamiskauss 3l
Klassikaline taignakauss erinevate taignasortide valmistamiseks. 100% hermeetiline kauss teeb iga perenaise küpsetamise köögis lausa imeliseks. Pind on seest sile, seega ei jää taigen selle külge kinni ja kaussi on mugav ka pesta. Segamiskauss koosneb kahest osast, kaanest ja kausist. Kauss on mahult 3-liitrine. Hoiab alles toiduainete aroomi ja maitse ning ei lase teiste ainete maitset juurde võtta.
830 SpeedyChef II
See välkkiire vajustaja töötab ilma elektrita. Speedy Chef II abil saad vahustada või segada ülimalt kiiresti ja elektrivoolu kasutamata. Vahustaja töötab tõhusalt minimaalse jõupingutusega; hoia vaid nupust kinni ja keera käepidet. Läbipaistval anumal on 50 ml sammuga gradueeritud mõõteskaala. Mahutab kuni 1,2 l. Kasuta munavalge, vahukoore, majoneesi, kreemide jms. vahustamiseks. Mõõtmed: 1,2 l, läbimõõt: 14,4 cm, kõrgus ilma käepidemeta: 18,9 cm, kõrgus koos käepidemega: 26,2 cm
570 Silikoonpintsel
Ergonoomiline silikoonist harjastega pintsel, mille harjased ei tule küljest ära. Silikoonpintsli pea liigub üles-alla käepideme sisse nii, et silikoonharjased on kaitstud. Kasutage nii liha kui magustoitude pintseldamiseks. Mõõtmed: P: 17,2 cm L: 4,1 cm K: 3,6 cm (kinnine asend) P: 20 cm L: 4,1 cm K: 3,6 cm (avatud asend)
540 Eazy segisti 350ml
Ergonoomiline ja kumer kaas tagab homogeense segu ja suured sakid võimaldavad kerge avamise. Segisti 350ml sobib mikserkannuga 2 l ja seda on võimalik kombineerida Köögikati II-ga (5) Mõõtmed: P: 9,9 cm; L: 11,1 cm; K: 17,4 cm.
536 Köögikati
Köögikati on „vana“ hea klassikaline TW toode, mis on praktiline köögiabiline igale perenaisele, eeskätt küpsetuslembelisele perenaisele. Tootekomplekti kuulub munaeraldaja, tsitruspress, riiv ja kaanega mahuti. Mis teeb toote eriti atraktiivseks on asjaolu, et kõik need abivahendid on mõeldud koos kasutamiseks TW segisti ja mikserkannuga, kuna sobivad omavahel ideaalselt ja teevad küpsetamise ja muidu köögis toimetamise oluliselt kergemaks.
542 Eazy Segisti 600ml
Segisti on üks populaarsemaid ja enimmüüdud Tupperware tooteid läbi aegade Eestis. Paljud tunnevadki meie tooteid tänu segistile. Sellega on mugav vahustada omletti, vahukoort, teha salatikastmeid, vanillikastet, pannkoogitaigent, marinaade. Tootel on peal mõõteskaala mille kulumine on garantii korras vahetatav. Mõõtmed: pikkus: 9,9 cm, laius: 11,1 cm, kõrgus 22,6 cm.
552 Maximillian
Tupperware üks suurematest taignakaussidest mida võib leida igapäevaselt kataloogist. Paljud tunnevad seda ka "leivataigna" kausina. Kausi teeb eriliseks hermeetiliselt sulguv kaas, tänu millele, saab kiirelt valmistada pärmitaiget. Samuti on mugav säilitada ja transportida suures koguses salateid ja muid toiduaineid. Suvel on ta mugav näiteks marjade transportimisel. Mõõdud: 7,5l D:15cm H:32,cm
529; 530 Eazy mikserkann 2l
Mikserkannu saab kasutada mõõtmiseks, vahustamiseks ja segamiseks. Kann on konstrueeritud täpselt nii kõrge et standardmiksri visplid ulatuvad vahustamisel põhjani ja vahustavad viimse tilgani. Lisaks vahustamisrõngale kuulub komplekti ka kindlalt suletav kaas, mille abil saab valmistaignad ja kreemid säilitada külmkapis. Kallamisel ei ole vaja karta et kannu serv tilkuma jääks. Mugav kasutada näiteks suuremas koguses pannkoogitaigna valmistamisel ja nende küpsetamisel. Mõõdud: 2l H:17,3cm, D:14cm
559 Rullimisalus
Tupperware rullimisalus sobib kõikide taigente rullimiseks. Töö teeb hõlpsamaks see, et rullides ei ole vaja kasutada jahu, kuna taigen ei jää tööpinnale kinni. Tänu mõõtudele mis on alusele joonistatud saavad ka kõige algajamad perenaised alati hakkama ja on kerge valmis rullida taignad nii 22,24,26 kui ka 28cm diameetriga vormidele. Et töö käigus alus libisema ei kipuks, soovitae aluse ja tööpinna vahele asetada niiske rätik, või silikoonlapikesed. Kindlasti ei tohi kasutada teravaid esemeid ja alus kannatab kuuma 85 kraadi. Mõõdud:66x46cm
558 Taignarull
Taignarulli tööpind, mis on lausa 27cm pikk aitab rullida ka kõige suuremad, kõvemad ja suurepinnalisemad taignad. Taignarullile saab töö hõlbustaiseks sisse kallata vee. Käepidemed on eraldatavad et rulli oleks mugav pesta. Mõõdud: P:50cm, D:7,5cm.


Copyright © Tupperware. All Rights Reserved.