Parool:
1535 UltraPro 2l
UltraPro sobib igale poole – nii sügavkülma, ahju, külmkappi kui mikrolaineahju. UltraPro (TM) sarja puhul on mõeldud kõigele alates isuäratavast välimusest kuni ainulaadse materjalivalikuni! Saate toitu valmistada, serveerida ja külmutada ühes ja samas selle revolutsioonilisi ja mitmekülgse sarja nõus. Valmistage kiiresti unustamatud toidud kogu perele. Küpsetamisaja lühendamiseks valmistage kõigepealt toitu mikrolaineahjus ja seejärel praeahjus, et säiliks toidu hea maitse ja konsistents. UltraPro on eriti kerge ja kaasaegne köögisari, mis talub temperatuuri -25 °C ... 250 °C. UltraPro on ideaalne väherasvase toidu puhul, kus valmistamisel ei kasutata täiendavat rasvainet. Ergonoomiline käepide tagab kindla haarde. Kaanega anum tagab optimaalse tulemuse. Eriti sobilik: Liharoad, leib. Mõõtmed: P: 30 cm L: 22,6 cm K: 7,3 cm, Kaas: P: 30 cm L: 22,6 cm K: 3,8 cm
1440 Noateritaja
TW noateritaja on toode, mille kohta väljend-eluaegne garantii-on leidnud igati õigustust. Teritamisel on abiks 2 keraamilist kivi, millest üks on teritaja ja teine lihvija ja nad on asetatud 45 kraadise nurga alla, et nuga teritamisel õiges kaldes püsiks. Nupsukestega teritaja välispinnal on selgitatud, kuidas protsess toimub. Sisemisest — ehk teritajast tõmmatakse nuga läbi 1 kord(seda näitab ka 1 nupsuke), välimisest, ehk lihvijast 2 korda (samuti 2 nupsukest). Tsüklit võib vajadusel korrata, aga nuga edasi-tagasi nühkida ei ole lubatud. Samuti ei ole tarvidust kasutada toorest jõudu ega väga tugevalt peale vajutada, kuna siis võivad murduda väikesed plastikkisad, mis kive nurga all hoiavad. Sel juhul toode garantii korras vahetusele ei kuulu, aga saab osta soodsalt uue korpuse. Kividele on kulumisel 100% vahetusgarantii. Toode sobib kasutamiseks nii vasaku-kui paremakäelistele ning käib mugavalt kokku, et kivid ei saaks tolmuseks ja toodet saaks vajadusel hoida näiteks sahtlis.
457 OnionSmart
OnionSmart, ehk sibulasäilitaja on Eesti turul esimest aastat. Mahtu 3l ja püstises asendis lausa 5,5l. Sobib nii sibulate kui küüslaukude säilitamiseks. Kuna need köögiviljad vajavad õhku enam, siis on kaanel olevad augud ka suuremad. Kui plaanis on soetada sibulatele ja küüslaukudele eraldi anumad, siis sobivad need omavahel kenasti kokku. Neid võib asetada mugavalt üksteise peale ja ka köögipõrandal jätavad nad sel juhul väga elegantse mulje. Anumaid on mugav pesta ja hooldada, kuna kaaned on eemaldatavad.
1477 Serveerimislusikas
Universaalne lusikas on kuumakindel, taludes temperatuuri kuni +200 kraadi. Ei ole soovitav jätta kuuma poti või pannile seisma, aga serveerimiseks ülimõnus. Mugav lõigata ja serveerida ahjuvorme, lasanjet, salateid, vormiroogasid.
1466 Minikulp
Kulbiga võib segada ja töötada otse pliidil ja potis, kuna pind on kuumataluv kuni +200kraadi. Koos on kasutatud tugevat ja elastset plastikut et tulemus oleks ergonoomiline. Kulbil on ka riputusava, seega saab seda vajadusel riputada ja käepide on silmatorkavat värvi et sahtli avades leiaks üles kohe õige riista. Käepide on 980kraadise nurga all, see hõlbustab toitu tõsta. Kulbil on kummalgi servas tilad, mis hõlbustavad supi serveerimist, aga ka näiteks mahla või moosi purki valamist, et vedelik ei valguks üle purgi serva. Silikoonine käepide talub temperatuuri +80kraadi, seega ära kunagi jäta kulpi pliidile potti seisma. See variant on nn. minikulp, ehk siis eriti mugav abiline hoidistamisel ja hommikupudru nautlejatele.
458 Chop Collector
Chop Collector on Earl Tupperi poolt loodud anum 1961.aastal ja müüdud juba viimased 52 aastat erinevate riikide kataloogides. Eestis on see toode kataloogis alles aasta, aga võitnud juba palju poolehoidjaid. Anum on loodud ideena –kõik ühes. Sobib kasutamiseks nii juurviljanõuna, salatite segamiseks kui ka oma põhifunktsiooniks-ehk siis kompostianumana koduses majapidamises, millega on siis mugav toidujäätmeid komposterisse või kompostihunnikusse viia. Anumal on servas sang, tänu millele saab seda kinnitada näiteks kapiuksele või sahtlile. Kaas on pealt sile, seega saab sinna näiteks vajadusel asetada köögirätikuid, kulpe, kaabitsaid jne. Anuma serv on tilaga, mis teeb tühjendamise eriti lihtsaks. Kaant saab asetada nii kinniseks kui ka püstasendisse. Püstasendis on mugav toimetada ja kinnisena ei ole tunda ebameeldivaid lõhnu ja ei ole vaja karta lendputukate levimist. Kindlasti ei tohiks kaant kasutada lõikelauana, küll aga hakitud köögivilja “transportimiseks” tööpinnalt salatisse või kastrulisse. Anum on igati hügieeniline ja kerge puhastada. Võib pesta nõudepesumasinas. Kindlasti ei tohi anumat asetada sügavkülmikusse. Mõõdud: 24,8x25,7x14,8cm Maht: 2,5l
1476 Plastist vispel
Vispliga võib segada ja töötada otse pannil, kuna pind on kuumataluv kuni +50kraadi. Tänu oma plastikust pinnale sobib kasutamiseks ka tefloniga kaetud pannidel ja pottides. Samas ei tohi unustada visplit otse kuumale pannile või potti, kuna lisaks pinna kahjustamisele eemalduvad käepidemest ka tähed ning seejärel ei kuulu toode garantii korras vahetamisele. Võib kasutada ka terasest ja klaasist kaussides kuna ei kahjusta vahustamisel pinda. Koos on kasutatud tugevat ja elastset plastikut et tulemus oleks ergonoomiline. Visplil on ka riputusava, seega saab seda vajadusel riputada. Hea kasutada kastmete, kreemide ja pudingute valmistamiseks. Mõõdud: P:28cm
536 Köögikati
Köögikati on „vana“ hea klassikaline TW toode, mis on praktiline köögiabiline igale perenaisele, eeskätt küpsetuslembelisele perenaisele. Tootekomplekti kuulub munaeraldaja, tsitruspress, riiv ja kaanega mahuti. Mis teeb toote eriti atraktiivseks on asjaolu, et kõik need abivahendid on mõeldud koos kasutamiseks TW segisti ja mikserkannuga, kuna sobivad omavahel ideaalselt ja teevad küpsetamise ja muidu köögis toimetamise oluliselt kergemaks.
770 Eco pudel klappkorgiga roosa 750ml
Keeratava klappkorgiga joogipudel aktiivsele ärinaisele või spordisõbrale, kes ei pea paljuks hoida veepudelit alati käepärast arvutikotis, spordikotis, autos või töölaual. Samuti on see pudel vajalik rannamõnusid nautlevatele puhkajatele. Veele võib soovi korral lisada tsitruse-või kurgiviile, marju või mündilehti ja ei ole vaja karta et need muudaksid vee maitse käärivaks, sest õhk ei pääse vabalt pudelisse. Klappkorgiga pudeleid ei soovita kasutada transportimisel, kuna kork võib avaneda. Erinevalt laiatarbe plastpudelites, ei ole vaja karta et vesi selles pudelis suletuna „lõhnama“ läheks. http://www.youtube.com/watch?v=pZy09ue8xeo&playnext=1&list=PL4055080A98385A71 või : http://www.youtube.com/watch?v=Az-HHqAS1Ws&feature=related
1305 Reguleeritav tordikarp
Elegantne Tupperware tordikarp nii säilitamiseks, serveerimiseks kui transpordiks.Tordikarbi põhi on kasutatav mõlemalt poolt-üks pool on sile tordi või koogi asetamiseks ja teine pool sektoriteks jagatud et teha piknikulauale näiteks näksisekser, juustuvalik või puuviljavaagen. Sang teeb karbi tõstmise ja transpordi väga lihtsaks kuna on suletult tugevalt kinni. Karp on läbipaistev, seega on kenasti näha kui palju kooki veel karbis alles on. Karpi mahuvad tordid või koogid läbimõõduga 26-28cm ja neid on hea otse ka aluselt serveerida. Karpi mahuvad tordid kõrgusega kuni 13,5cm, kaant saab reguleerida kõrguseks 7,5cm-14cm. Kaas on reguleeritava kõrgusega ja täiesti uudne TW tehnoloogia.


Copyright © Tupperware. All Rights Reserved.