Allahindlus!

Cubix karpide komplekt (3)

15.99

Tootekood: SO242702

Kirjeldus

Kui  suurpuhastus juba ette võtta õues ja toas, siis on kindlasti üks oluline osa sellest ka kappide korrastamisel. On aeg üle vaadata kas ja kui palju on tarvis ära visata toiduaineid või kuivaineid, kas on „kotikesi“ mis kipuvad laiali vajuma ja rebenema ning pudisenud kapi- või sahtlipõhja. Kas on fariinisuhkur muutunud kivikõvaks ja lendab samuti kõrge kaarega prügikasti poole lendu nagu korvpall palliplatsil?
Tupperware pakub oma lahendust just sel suvel ja esmakordselt matemaatilise valemiga et mida rohkem ostad, seda vähem hiljem toidule kulutad. Või oli see hoopis mida rohkem tellid, seda rohkem säästad.

Meie Cubixi valikust leiad hetkel parimad karbid suuruselt nii kappi, sahtlisse, köögiriiulisse, vannitoakappi, kosmeetikakappi, külmikusse kui ka soovi korral kasvõi sügavkülmikusse.  Karbid sobivad üksteise peale, sega saad ehitada just niin kõrgeid korruseid kui kapid- riiulid lubavad.


Karpide mahud :
650ml (13 x 13 x 6,7cm)- sobilik eelkõige sügavkülmikus marjade ja mooside säilitamiseks. Pasteedi ja süldi tarbeks. Hügieenitarvetele, kosmeetikale. Paraja lõunaportsu kaasavõtmiseks saledat joont armastavale pereemale jne.


1l (13 x 13 x 9,7 cm)- suuremas koguses marjadele, köögiviljadele ja lihale, hakklihale sügavkülmikus, tava toiduportsude säilitamiseks tavakülmikus. Väiksemahuliste kuivainete säilitamiseks köögikapis- või sahtlis jne.


1,8l (13 x 13 x 15,8 cm)- küpsised, marinaadis toiduained, sparglid jne.