289013793_10159734510895822_6670152973847096436_n
TUPPERWARE 04-0782398
previous arrow
next arrow

KÜLMUTAGE SUVISEID TOITE - Tupperware

KÜLMUTAGE SUVISEID TOITE

Soeta varusid ja kavanda ette

Nii hõivatud perede jaoks, nagu teie pere seda on, on vaheajad pikad, kuid aega tundub alati nappivat. Seega on hea mõte hulgi osta ja toitu suurte portsudena valmistada. Freezer Mates nõud muudavad planeerimise lihtsaks – olgu need eined perele, ootamatud külalised õhtusöögilaus või „tagasi kooli“ paanika. Lisaks on õigel hooajal suuremate koguste ostmine odavam. Mainimata ei saa jätta sedagi, et siis on sinu lemmikviljad ka kõige maitsvamad!

Freezer Mates nõude abil saate te alati sulatada täpselt seda, mida te vajate – mitte te ei pea kogu portsu sulatama. See aitab teil kontrollida portsjonite suurust, vähendades samas toiduainete raiskamist. Seega saate te kasutada ära kõik need toredad värsked produktid ja kulutada rohkem vaba aega nende asjade tegemisele, mida te armastate.

Nipp edasijõudnutele: Suurte koguste valmistajad ühinege! Valmistage oma nädal ette ja veenduge, et teie eined on valmis enne õiget aega. Kasutage oma Freezer Mates nõusid, et oma igapäevane „kütus“ ära jaotada: hoidke üks oma Freezer Mates nõudest supi jaoks, üks tervislike puuviljanäkside jaoks, üks köögiviljade jaoks ja teised kosutavamate õhtusöökide jaoks.