Super Dicer

99.00

  • hakib kiiremini kui võtab aega köögikombaini kokkupanek.
  • mugav hooldada ja hoiustada
  • parim jõulukink 2022
Tootekood: T63 ,

Kirjeldus

Tupperware on toonud selleks sügishooajaks turule oma uuendatud versiooni superlõikurist, mida vajab köögis iga perenaine. Lõikur viilutab ja tükeldab, aidates seeläbi valmistada kerge vaevaga klassikalist kartulisalatit, puuviljasalatit, wokimaterjali, supiköögivilju, fritüüri tarbeks köögivilju ette valmistada, dippimiseks tükeldada või lausa juustu kangideks tükeldada.

Võimalusi pakub 3 erinevat tera, millest siis 2 kuubistab (vastavalt 13,6mm ja 6,8mm läbimõõduga) ja üks viilutab või ribastab, kuidas kellegi vaatele tundub. (6,8mm läbimõõduga). Samuti on tootega koos anum mille peal hakkimine toimub.

Kodus kokkamine on viimastel aastatel olnud järjest rohkem populaarsust kogunud, kuid teinekord on lihtsalt tüütu tegeleda ettevalmistustöödega, milleks on siis tavaliselt hakkimine. Soovitakse katsetada palju uusi retsepte ja köök näeb hiljem välja nagu plahvatuse tagajärjel. Koristamine on tüütu ja pigem tellime taas Bolt´iga.

Tänu Tupperware Super Dicerile saad rakendada kogu pere toimetama ja lõbu jagub ka lastele. Kuid ettevaatust- iga tera võib olla ohtlik!

Kes armastab toidus ohtralt sibulat kasutada või on vajadust sügisandide sissetegemisel neid ohtralt hakkida, siis koorimine ei ole tavaliselt nii “nuttev” tegevus, kui hakkimine. Tupperware lahendab selle probleemi minutitega.

Soovid olla ise oma kausisalati meister- nüüd on see võimalik.

Lõikurit on mugav kokku panna ja lahti võtta, kerge hooldada ja kompaktne hoiustada. Võtab kordades vähem ruumi kui mistahes köögikombain.

Tee oma perele parim jõulukingitus ja säästad aega ning raha juba iga järgmise kokkamisõhtuga. Parim kingiidee ka sõpruskondadele.