Parool:

Hakka tooteesitlejaks!

Kas Te sooviksite olla ise oma aja peremees? Veeta rohkem kvaliteetaega oma perega ja sõpradega? Et oleks lõbus, rohkem paindlikkust ja rahalisi võimalusi?
Seda kõike saab pakkuda Tupperware, kui sa teed otsuse alustada tooteesitlejana.
SINU VÕIMALUS - olla ise oma väikese äri omanik ja planeerida aega ja sissetulekuid vastavalt oma prioriteetidele. Teha karjääri ja saada selle eest tunnustatud. Saada kogemusi, tasuta koolitust ja leida uusi tuttavaid. Olla edukas kohe ja praegu ja teha seda oma põhitöö kõrvalt.
Kui sa oled positiivse ellusuhtumisega siis TW võimaluste maailm aitab sul täita oma unistusi. Kui otsid uusi väljakutseid ja TW kõlab nagu unistuste töö-siis usu meid, me aitame sinu unistustel täituda ja see töö on sinu jaoks!
ALUSTA TOOTEESITLEJANA - kui oled valmis seda võimalust ära kasutama pakume sulle:

  • põnevat tööd osalise või täistööajaga
  • vabadust planeerida oma päeva
  • koostöökogemust koos edukate ja motiveeritud kolleegidega, perenaistega ja klientidega
  • olla eduka ettevõtte osa, mis müüb kõrgkvaliteedilisi köögitarbeid
  • täiendavat tulu
  • isiklikku arengut ja müügikoolitust alates esimesest päevast
  • kui oled positiivne ja tunned ennast hästi inimestega suheldes, siis on TW just sinu jaoks. Sind ootavad ees abivalmis kolleegid ja meeskonnavaim

Me ei eelda mingeid eelnevaid müügitöö kogemusi ega koolitust, sest usume et esitlejad, kellel on erinev taust, toovad kaasa uusi tuuli ja suundi ka Tupperwaresse. See on isiklik areng koolituse ja praktilise kogemuse kaudu. Alustamiseks ei pea sa investeerima raha - see maksab vaid väikese annuse motivatsiooni, tahet õppida ja natuke aega. Prooviaeg on 8 nädalat, mille jooksul saad sa osa paljudest väljakutsetest, koolitust, võimaluse teenida endale näidistooteid ja läbi nende muuta tooteesitlused veelgi põnevamaks. Märkad kiirelt, et mida rohkem on sul näidistooteid, seda paremini sa ennast tunned ja seda edukamad on sinu esitlused. Kui sa oled ambitsioonikas, siis saame me sind igal juhul sellel teel suunata ja aidata sul teha karjääri. Tupperware pakub võimalust osa võtta konverentsidest Põhjamaades ning muudes põnevates kohtades nagu näiteks Pariis, Monte Carlo, New York jne.

Kui sa oled nüüd otsustanud, et soovid rohkem teada töö kohta TW tooteesitlejana, võta meiega kohe ühendust ja saad vastused kõikidele oma küsimustele.Copyright © Tupperware. All Rights Reserved.